SZKOLENIA DLA FIRM

W tym miejscu możemy zorganizować
szkolenie dla Twojej firmy,
wraz z zapleczem gastronomicznym i hotelowym.

 

BUSSINES LUNCHE

Spotkania biznesowe w naszym hotelu,
upływają w doskonałej atmosferze,
a ważne decyzje zapadają przy zawsze pysznym jedzeniu.

 

EVENTY DLA FIRM

Imprezy integracyjne nad jeziorem Miedwie,
pełne pomysłów i atrakcji oraz smacznych potraw.
Oddaj w nasze ręce kompleksową organizację!

1
1

BUDUJ BIZNESOWE RELACJE

Hotel Fenix to miejsce wprost idealne na spotkania biznesowe przy dobrym lunchu i świeżo mielonej kawie. Możemy przygotować dla Ciebie menu dopasowane do charakteru spotkania oraz budżetu. Taras z zaaranżowanym ogrodem połączonym z wyjściem do nadmiedwiańskiej promenady to dodatkowy atut, który może umilić spotkanie.
Nasz obiekt to także odpowiednia baza noclegowa dla przedstawicieli firm, dzięki niedalekiej odległości od Szczecina i Stargardu – ośrodków biznesu. Jednocześnie znajdujemy się w zacisznej okolicy, skłaniającej do relaksu po pracowitym dniu.
Strefa Wellness, którą udostępniamy dla naszych Gości hotelowych w cenie pokoju to kolejna pozytywna strona wizyty w Hotelu Fenix. Basen, jacuzzi i sauna z pewnością pomogą zrelaksować się popołudniem o każdej porze roku.

MIEJSCE DLA TWOJEGO BIZNESU

Szukasz miejsca na szkolenie lub konferencję? Dostosujemy sale na taką okoliczność oraz zapewnimy sprzęt multimedialny, aby usprawnić organizację takiego przedsięwzięcia.
W zależności, czy ma być to szkolenie kilkudniowe: z noclegiem oraz wyżywieniem, czy też jednodniowe z serwisem kawowym, ofertę dostosowujemy do Państwa potrzeb i wyceniamy indywidualnie.

FIRMOWE EVENTY NAD JEZIOREM

Chcesz zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników Twojej firmy? Wybrałeś miejsce, które z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.
Możemy zaaranżować zarówno większe eventy, jak i zapewnić rozrywkę dla mniejszej ilości osób.
Impreza w naszym obiekcie to nie tylko pyszne jedzenie i dobra muzyka. Zapewniamy atrakcje, które pomogą w zbudowaniu dobrych relacji w Twoim zespole.
Nadmiedwiańskie rejsy, nauka widsurfingu czy kitesurfingu, udział w rajdach terenowych, relaksujące zabiegi dla ciała i duszy i wiele innych ciekawych form spędzania wolnego czasu. Wszystko dopasowane dla potrzeb Twoich i Twojego teamu.

home_icon5 REZERWACJE ON-LINE Zarezerwuj