MIEJSCE Z DUSZĄ

Zapraszamy do Hotelu Fenix, malowniczo usytuowanego we wsi Morzyczyn, nad północnym brzegiem jeziora Miedwie. Jest to piąte co do wielkości jezioro w Polsce, które swym urokiem zachwyciło już niejednego naszego Gościa. Nasze umiejscowienie jest wyjątkowe również z uwagi na fakt stosunkowo niedalekiej odległości od większych miast: Stargardu (8 km) i Szczecina (25 km).

Fenix to nie tylko idealne miejsce do wypoczynku w przytulnych wnętrzach, to także tradycyjne smaki i zapachy naszej kuchni, którą chcemy Was codziennie dopieszczać. To także, a może przede wszystkim miejsce, gdzie spełniają się marzenia o tych najpiękniejszych i najważniejszych uroczystościach w Waszym życiu. W każdej z tych sfer robimy wszystko, by Was nieustannie zachwycać.

To niezwykłe miejsce od ponad 20 lat tworzymy dla Was z pasją i zaangażowaniem, z radością dzieląc się z Wami tym, co najlepsze. Wierzymy, że pokochacie je tak mocno, jak my.

HISTORIA

JAK SIĘ ZACZĘŁO?

Od zawsze źródłem naszych działań było nasze niezwykłe położenie, bo to w nim się zakochaliśmy i zapragnęliśmy stworzyć tu miejsce, w którym tak samo jak my, zauroczą się nasi Goście. To od jeziora Miedwie wszystko się zaczęło i trwa się do dziś.
Korzenie naszej firmy sięgają 1995 roku, kiedy na naszym terenie powstał Ośrodek Omega. Od początku chodziło o szeroko pojętą turystykę, która w latach 90-tych, w obszarze nadmiedwiańskim dopiero raczkowała. Naszymi Gośćmi były wówczas osoby, które pragnęły wypocząć w bliskości przyrody i pięknego jeziora w domkach campingowych, będących wtedy u szczytu swej popularności.
Po drodze przyszedł pomysł na stworzenie miejsca, które kulinarnie dopieści naszych Klientów: zarówno turystycznych, odwiedzających naszą piękną okolicę, jak również biznesowych, w związku z naszym położeniem przy głównej drodze wiodącej od Stargardu do Szczecina.
Od 1996 roku na fundamentach starego budynku, zaczęła więc powstawać całkiem nowa, nasza wymarzona restauracja, by w Sylwestra 1999 roku wkroczyć w nowy 2000 rok z nazwą: Restauracja Fenix.

ROZWÓJ KLUCZEM DO SUKCESU

Z początku w budynku naszej restauracji był zaledwie jeden pokój gościny. Z czasem ilość pokojów wzrosła do ośmiu, by przez wiele lat funkcjonować już nie tylko jako restauracja, ale także jako zajazd.
Z biegiem lat nasza działalność zaczęła się rozwijać, a my bogaciliśmy się o nowe doświadczenia, nieustannie pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Wyspecjalizowaliśmy się w organizowaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych, z których to wesela stały się niewątpliwie naszą domeną.
W związku z tym, od 2007 roku nasze Pary Młode mogły świętować swoją uroczystość już na nowej, dobudowanej do restauracji, sali weselnej. To był kolejny krok naprzód.
Rok 2009 przyniósł kolejne zmiany: otworzyliśmy nowe skrzydło hotelowe, w postaci aż 19 dodatkowych pokojów. Wraz z tą inwestycją powstała także część dla relaksu: Strefa Wellness wraz z basenem, jacuzzi i sauną. Od tego czasu funkcjonujemy pod nazwą Hotel Fenix.
Nieprzerwanie doskonalimy nasze umiejętności i ulepszamy nasze wnętrza, by nie tylko zaspokoić potrzeby naszych Gości, ale niejednokrotnie wyprzedzić trendy rynku, głównie weselnego. Każdy Klient to dla nas źródło nowych doświadczeń, których cały czas jesteśmy głodni. To pasja tworzenia i pragnienie ciągłego progresu napędza nas do tego, by przez kolejne lata, cały czas być tu z Wami. A przede wszystkim dla Was.

MISJA NASZEJ FIRMY

Od początku naszym celem było stworzenie firmy, której załoga pracuje w przyjaznych warunkach i atmosferze, co ma niezwykle duże przełożenie na jakość naszych usług.
I to stanie na straży jakości stawiamy sobie zawsze za główne zadanie. Wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie: od dobrego produktu, z którego stworzymy pyszne danie , przez doskonałą obsługę kelnerską, po starannie dopieszczoną dekorację podczas przyjęć.
Nasze umiejętności wciąż udoskonalamy, nie zapominając przy tym o pierwszej i najważniejszej wartości: jesteśmy po to, by dawać uśmiech naszym Gościom.
Na szczęście wybraliśmy branżę, najlepszą z możliwych, która w rezultacie stała się naszą pasją. A przecież tylko praca, którą kochasz pomoże spełniać marzenia swoje i innych.